LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 1150.00 mm |
| Gross weight | 32.10 kg |
| Gross width (mm) | 1875.00 mm |
| Net weight | 24.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6480.00 g |
| Plastic (No PET) | 1620.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 8.10 kg |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, 75ua75006la, telerid

